MİSYONUMUZ

Temel Gaye

Bilimsel düşünceye önem veren, siber güvenlik alanının dışındaki alanlarda da çağın gerektirdiği yenilikçi düşünceye sahip, araştırma ve geliştirme yetenekleri gelişmiş, toplumsal ilişkileri güçlü, ülkesine ve insanlığa faydalı, mesleki yönden kendisini geliştirme arzusuna sahip, liderlik ve organizasyonel yönü güçlü, çevreye ve insanlığa saygılı, etik değerlere sahip, ekip çalışmasına yatkın, bağımsız karar verebilen, dinamik, katılımcı, uluslararası ilişkileri bilen mühendisler ve alan uzmanları yetiştirmektir.

Üç Temel Hedef

Dijital Dönüsüm ve Toplumsal Mahremiyet

Toplumumuzun üç temel dinamigi olan Aile, Ögretmen ve Ögrenci ekseninde Dijital dönüsümün getirdigi avantajları ve dezavantajları velilerimize, ögrencilerimize ve ögretmenlerimize anlatarak toplumsal farkındalıgı arttırmak.


Temel Siber Güvenlik Egitim Programı

Temel siber güvenlik disiplini alanlarında egitim almak isteyen üniversite ve lise ogrencisi genc kardeslerimize yonelik gelistirdigimiz 4 temel disiplinden olusan egitim programını uygulamak.


Savunma ve Güvenlik Odaklı Çalısmalar

Uluslararası iliskiler eksenindeki gelismelere paralel olarak Siber Uzayda yasanan gelismelerle ilgili çalısmalar yapmak ve Multidisipliner Programlar ile bu yetenegi geliştirmek temel amaclarımızdandır.


İstatistiklerle CyberThink

Kurulduğu günden bu yana birçok üniversitede gençlerimize yönelik siber güvenlik eğitimleri vermenin yanı sıra Ailelerimiz, Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimize Yönelik Düzenlenen Dijital Dönüşüm ve Toplumsal Mahremiyet isimli seminerler ile toplumumuzun temelini tehdit eden ve teknolojik dönüşümün getirdiği risklere karşı bilinçlendirme eğitimleri düzenliyoruz.

EĞİTİM VERİLEN ÜNİVERSİTE

25

EĞİTİM VERİLEN ÖĞRENCİ

1200+

CTF YARIŞMASI

15+

EĞİTİM SAATİ

1500+

Küme Çalışmalarına Destek Ödülü

tr_TRTurkish